بهترین شهرهای دانشجویی برای تحصیل در کانادا

//بهترین شهرهای دانشجویی برای تحصیل در کانادا

بهترین شهرهای دانشجویی برای تحصیل در کانادا

بهترین شهرهای دانشجویی برای تحصیل در کانادا

 

همه می خواهند زندگی خوبی داشته باشند، حقوق خوبی برای حمایت از خانواده و کمک به والدین خود در بزرگسالی بگیرند. بنابراین، پس از پایان دوره دبیرستان، بیشتر افراد در مورد بهترین دانشگاهی که باید در آن شرکت کنند، فکر می کنند. والدین ما برای بخش خوبی از زندگی مان پس انداز می کردند تا بتوانیم به دانشگاه خیلی خوبی برویم، بنابراین باید تمام تلاش خود را بکنیم تا آنها را ناامید نکنیم. اگر قصد جابجایی و شرکت در یکی از بهترین دانشگاه های جهان را دارید، تحصیل در کانادا را فراموش نکنید.

تحصیل در کانادا به عنوان یکی از بهترین هدف های آموزشی برای دانشجویان سراسر جهان، معروف شده‌است. بیایید به پنج تا از بهترین شهرهای کانادا برای دانشجویان بین‌المللی نگاهی بیندازیم.

کانادا کشوری است که در آن می‌توانید به سادگی چشم‌ها را ببندید و شهری را انتخاب کنید که در آن تحصیل کند و شما ناامید نشوید. بسیاری از شهرهای کانادا محیط آموزشی مساعدی دارند و فعالیت‌های سرگرم‌کننده و جالبی برای دانش آموزان ارائه می‌دهند.

همانطور که همه ما می دانیم، در بین کشورها تحصیل در کانادا بهترین مسیر است. اما، آنچه ما نمی دانیم بهترین شهرهای دانشجویی در کانادا کدام هستند؟ اکثر شهرهای کانادا ایمن، زیبا، فرهنگی غنی و مقرون به صرفه هستند. نکته مهم دیگر این است که مردم در کانادا با هم دوست هستند، بنابراین اگر تصمیم به رفتن به آنجا دارید و چند سال زندگی می کنید در حالی که در دانشگاه شرکت می کنید زندگی می کنید بسیار استقبال می شوید. خود را آماده کنید! جعبه های متحرک انتاریو را بگیرید و وسایل بسته بندی خود را شروع کنید!

با این حال، با وجود ساکنان دوستانه و خوب، زیبایی های شهر و آموزش عالی، کانادا متاسفانه فاقد فعالیت های جالب و سرگرم کننده است. حتی اگر شما برای مطالعه و تأمین آینده خود در اینجا هستید، می توانید در هنگام استراحت از پیاده روی و بازدید از مراکز یا رستوران ها نیز لذت ببرید.

با توجه به رتبه‌بندی QS از سال ۲۰۱۶، مونترال، تورنتو، ونکوور، اتاوا و کبک به عنوان شهرهای مناسب برای تحصیل در کانادا، رتبه بالایی دارند.

مونترال

شما می پرسید چه ویژه در مورد شهر مونترال منتظر شماست؟ مدتی است که دارای بالاترین رتبه مؤسسات آموزشی است از جمله می توان به دانشگاه مک گیل اشاره کرد، با رتبه های برتر در سطح جهان، شهر برتر کانادا است. این منطقه عمدتاً انگلیسی زبان و دارای طبیعت کیهانی است. همچنین دارای یک سیستم ترانزیت عمومی شگفت انگیز با یک سیستم اتوبوس کارآمد است که در 200 مسیر اتوبوس، مترو و یک سرویس قطار منطقه ای فعالیت می کند، همه این موارد برای تحصیل در کانادا مناسب و ارزان است.

تورنتو

تورنتو در فهرست، رتبه دوم قرار دارد و به عنوان مهم‌ترین شهر قابل سکونت در جهان توسط مجله Metropolis شناخته می‌شود. همچنین به عنوان “پایتخت فرهنگی” کانادا نیز شناخته شده است. دانشگاه تورنتو در رتبه ۳۴ ام قرار گرفته است. تورنتو یک محیط آموزشی ایمن و شاداب برای تحصیل در کانادا فراهم می‌کند. جمعیت دانش آموزان را با بخش تجاری بزرگ بین‌المللی خود جذب می‌کند، به مهاجران خوشامد می‌گوید و فرصت‌های کاری فراوانی به آن‌ها می‌دهد که هر دو نیمه‌وقت و تمام‌وقت هستند.

ونکوور

اگر مشتاقانه منتظر تحصیل در کانادا هستید، ونکوور با مناظر منحصر به فرد، یک بهشت واقعی برای شما خواهد بود. این شهر دارای دو دانشگاه است که توسط QS رتبه بندی شده اند و دانشگاه بریتیش کلمبیا با #50 بالاترین رتبه را دارد. دانشگاه سیمون فریزر، دیگر موسسه رتبه بندی شده، به معنای واقعی کلمه در وسط منطقه حفاظت کوهستان برنابی قرار دارد. هر دو دانشگاه از لحاظ زیبایی بسیار خوبی دارند و لذت تحصیل در آنجا را افزایش می دهد!

اتاوا

شهر بعدی اتاوا است که در رتبه 49 قرار دارد. این شهر با طبیعت متنوع غیرقابل وصف است. در این شهر دو دانشگاه واقع شده است که در بین 550 دانشگاه برتر جهان قرار دارند و دانشگاه اتاوا بالاترین رتبه را در رتبه #284 دارد. اتاوا واقع در چندین کنسولگری و سفارتخانه، جمعیت زیادی از دانشجویان بین المللی را به خود جلب می کند. برخی از بزرگترین شرکتهای فناوری جهان نیز در اینجا یافت می شوند.

کِبِک  Quebec

شهری در لیست بهترین شهرهای دانشجویی جهان، شهر تاریخی کبک است. در رتبه 55 قرار دارد و مکانی جالب و شگفت انگیز برای زندگی و تحصیل در کانادا است، به خصوص برای علاقه مندان به تاریخ! این شهر دارای سه دانشگاه است که دارای رتبه QS هستند، و تمام دوره های برتر را که مایل به تحصیل در کانادا هستند، ارائه می دهد. بنابراین، اگر به دنبال مکانی هستید که بتوانید فرهنگ کانادایی را مطالعه کرده و از آن لذت ببرید، کبک مکانی برای حضور در آن است!

اگر کسی را می شناسید که به دنبال یک تجربه تحصیل ارزنده و همچنین زندگی دانشجویی فراموش نشدنی است، این پست وبلاگ را با آنها به اشتراک بگذارید تا آنها بتوانند از آنچه در مورد تحصیل در کانادا نیاز دارد، بهره مند شوند!

http://auxilo.com/blog/2018/03/29/best-student-cities-in-canada/

https://number1movers.ca/best-student-cities-in-canada/

 

By |۱۳۹۸-۸-۱۳ ۰۵:۲۷:۴۱ +۰۰:۰۰۱۳ام مهر, ۱۳۹۸|Categories: تحصیل در کانادا|Tags: , , |۰ Comments

About the Author:

Leave A Comment

موسسه راهیان آیین دانش با شعار” ما همراه واقعی شما هستیم” سعی بر کسب رضایت مندی بالای متقاضیان خود دارد

Translate »