مهاجرت به کانادا

//مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا ( بخش اول )

مهاجرت به کانادا ، شرایط اخذ اقامت کانادا و روشهای اخذ تابعیت ، تابعیت و گذرنامه کانادا برای هر یک از سالهای 2021 در این مقاله به صورت علمی بررسی و تحلیل می شود. چگونه می توان به کانادا مهاجرت کرد؟ بهترین روش مهاجرت به کانادا در سال 2021 چیست؟ چگونه یا چگونه می توان گذرنامه کانادایی گرفت و با آن سفر کرد؟ آیا می توانم هنگام تولد فرزندم در کانادا بمانم؟ با خواندن مقاله زیر در مورد آخرین قوانین و هزینه های مهاجرت در کانادا در سال 2021 اطلاعات کسب خواهید کرد. مهمترین نکات مهاجرت به کانادا و شرایط اقامت کانادا در این مقاله با استفاده از مشاوره یک وکیل مهاجرت باتجربه بیان شده است. برای مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت و تابعیت شش راه وجود دارد. قانون شهروندی کانادا بر اساس قانون 1947 و اساسنامه 1977 تنظیم شده است. کسانی که قبل از 14 فوریه 1977 شهروند کانادا بودند ، همچنان شهروند کانادا هستند. بسیاری از روش های مهاجرت به کانادا مانند کار و سرمایه گذاری از طریق سیستم امتیازدهی انجام می شود و شما براساس عواملی مانند سن ، مدرک تحصیلی ، سابقه کار ، وضعیت تاهل ، روابط خانوادگی در کانادا و سازگاری با کشور امتیاز کسب می کنید. لازم را دریافت کنید. این مقاله با تلاش خستگی ناپذیر کارشناسان موسسه حقوقی ملک پور تدوین و منتشر شده است. این مقاله به شما مختصری از مهاجرت به کانادا می پردازد.

هزینه مهاجرت به کانادا

هزینه مهاجرت بسته به نوع مهاجرت شما برای مهاجرت به کانادا متفاوت است. به عنوان مثال ، اگر می خواهید در کانادا سرمایه گذاری کنید ، به مقدار مشخصی سرمایه نیاز دارید. اگر می خواهید ویزای اسپانسرشیپ بگیرید ، در کانادا اسپانسر دارید و موضوع سرمایه شما نیست.

بنابراین ، هزینه های شما بسته به هدف و نوع روش مهاجرت و حتی زمانی که برای آن اقدام می کنید متفاوت خواهد بود. از طرف دیگر ، به دلیل تغییرات و نوسانات نرخ ارز ، نمی توان تعداد دقیق هزینه های مهاجرت به کانادا را تعیین کرد.

با این حال ، بسته به سبک زندگی و استان و مکانی که برای زندگی انتخاب می کنید ، می توانید رقمی تقریبی از هزینه های زندگی در کانادا بدست آورید. در مورد هزینه پرونده مهاجرتی خود ، علاوه بر نوع روشی که برای مهاجرت انتخاب می کنید ، باید هزینه های کلی مانند هزینه وکالت ، سفارت ، ترجمه مدارک ، گذرنامه ، آزمایش های مورد نیاز ، تأیید علمی ، و غیره.

هزینه ویزای کار

هزینه مهارت کار: 550 دلار برای متقاضی اصلی ، 550 دلار برای همسر و 150 دلار برای هر کودک زیر 22 سال.

در گروه پشتیبانی: درخواست اسپانسر 75 دلار ، اسپانسر 475 دلار است.

متقاضیانی که قصد اقامت در کبک را دارند باید برای گواهی انتخابی کبک (CSQ) اقدام کنند. هزینه این گواهینامه برای متقاضی اصلی 390 دلار ، برای همسر 150 دلار و برای هر فرزند 150 دلار است.

کلیه مهاجران به کانادا باید هزینه اقامت دائم 490 دلار برای هر نفر را پرداخت کنند.

روند مهاجرت یک صفحه گسترده مفید دارد که به شما کمک می کند هزینه درخواست خود را محاسبه کنید

هزینه مهاجرت

هزینه ترجمه مدارک: (مانند مدارک تحصیلی ، مدارک کاری و غیره) به فرانسه یا انگلیسی ، شما باید ترجمه این مدارک را ارائه دهید. این ترجمه باید توسط مترجم مجاز انجام شود.

همچنین هزینه های مربوط به عکس و غیره

ممکن است مجبور باشید مدارک خارجی خود را در کانادا به رسمیت بشناسید که به آن ارزیابی اعتباری گفته می شود و توسط یک سازمان خاص مانند سرویس آموزش جهانی انجام می شود. یک ارزیابی رسمی اولیه حدود 115 دلار یا بیشتر هزینه دارد.

اگر اهل کشوری هستید که زبان رسمی انگلیسی یا فرانسوی نیست ، باید مهارت های زبانی خود را ثابت کنید. مدرک زبان یکی از شش فاکتور انتخاب کارگران ماهر است. آزمون مهارت زبان باید توسط یک سازمان تأیید شده از تابعیت و مهاجرت انجام شود ، به عنوان مثال آیلتس 265 دلار ، Celpip 250 دلار و TEF France 250 دلار.

معاینه پزشکی برای هر متقاضی و افراد تحت تکفل (همسر ، فرزندان) اجباری است و باید توسط پزشکی ذکر شده در لیست پزشکان کانادا انجام شود. هزینه ای که او معمولاً پرداخت می کند دو برابر است: یک بار برای ویزیت و یک بار برای عکسبرداری با اشعه ایکس. هزینه ها بسته به کشور و حتی موقعیت جغرافیایی یک کشور متفاوت است. هزینه پزشکان متفاوت است.

هزینه های جانبی

هزینه سفر: ممکن است مجبور شوید از شهر خود به دفتر ویزای کانادا ، معمولاً در پایتخت سفر کنید. دلایل دیگری نیز برای سفر وجود دارد ، از جمله:

ممکن است برای درخواست خود به مصاحبه نیاز داشته باشید یا در شهر شما یک پزشک متخصص وجود نداشته باشد ، بنابراین ممکن است برای دیدن دکتر خود به شهر دیگری سفر کنید.

گذرنامه: برای مهاجرت به کانادا به گذرنامه معتبر نیاز دارید. قبل از شروع روند مهاجرت ، باید درخواست آن را بدهید و احتمالاً هزینه آن در هر کشور متفاوت است.

وکیل مهاجرت: شما برای مهاجرت به کانادا معمولاً به یک وکیل مهاجرت یا یک مشاور مهاجرت نیاز دارید.

وکلای مهاجرت معمولاً بین 1000 تا 5000 دلار هزینه می گیرند (بسیار متفاوت است).

سرانجام ، شما باید به دولت کانادا ثابت کنید که بودجه کافی برای تأمین هزینه زندگی خود و خانواده خود را در چند ماه اول پس از ورود به کانادا دارید. برای یک نفر حدود 10 هزار دلار و برای یک خانواده 5 نفره حدود 23000 دلار است.

شرایط مهاجرت به کانادا

شرایط مهاجرت و اقامت در کانادا بسته به روشی که برای مهاجرت انتخاب می کنید متفاوت است. به عنوان مثال ، اگر می خواهید از طریق ویزای دانشجویی وارد کانادا شوید ، سطح انگلیسی یا فرانسوی شما با کسی که از طریق سرمایه گذاری وارد کانادا می شود ، یکسان نیست. شخصی که می خواهد از طریق سرمایه گذاری وارد کانادا شود ، قطعاً نیاز به پول بیشتری نسبت به شخصی که از Express Entry استفاده می کند ، خواهد داشت. خوشبختانه روش های مختلفی برای مهاجرت به کانادا وجود دارد. به همین دلیل است که ابتدا باید ببینید کدام روش برای شما مناسب است.

امتیاز مهاجرت به کانادا

یکی از برنامه های جذب مهاجران متخصص و تحصیل کرده در کانادا ، سیستم Express Entry است. این سیستم در واقع یک سیستم امتیازدهی است که بر اساس معیارهای مشخص شده در آن ، امتیاز شما را تعیین می کند. هرچه امتیاز بیشتری کسب کنید شانس قبولی شما بیشتر خواهد بود.

معیارهایی مانند تحصیلات ، سن ، سابقه کار ، داشتن پیشنهاد شغلی از کارفرمای کانادایی و تسلط به زبان انگلیسی یا فرانسه بر نمره اقامت کانادا تأثیر می گذارد. حداکثر امتیاز در سیستم Express Entry 1200 امتیاز است. از این تعداد ، 600 امتیاز مربوط به اطلاعات شخصی است ، به طوری که 460 تا 500 امتیاز مربوط به متقاضی و 40 امتیاز دیگر مربوط به وی است. 600 امتیاز دیگر به افرادی که دعوت نامه استانی داشته باشند تعلق می گیرد. این امتیاز دهی در دو مرحله انجام می شود.

مرحله اول مربوط به واجد شرایط بودن متقاضی است و شما باید حداقل 67 تا 100 امتیاز داشته باشید تا اجازه ورود به مرحله دوم را داشته باشید. در مرحله دوم ، شما باید حداقل 1200 امتیاز داشته باشید. واضح است که هرچه امتیاز شما بیشتر باشد ، شانس دریافت دعوت نامه نیز بیشتر خواهد بود.

 

By |۱۳۹۹-۱۲-۲۲ ۱۳:۰۰:۵۳ +۰۰:۰۰۲۲ام اسفند, ۱۳۹۹|Categories: تحصیل در کانادا|Tags: |۰ Comments

About the Author:

Leave A Comment

موسسه راهیان آیین دانش با شعار” ما همراه واقعی شما هستیم” سعی بر کسب رضایت مندی بالای متقاضیان خود دارد

Translate »