Queen’s University۱۳۹۸-۶-۱۰ ۱۳:۵۰:۴۹ +۰۰:۰۰

تحصیل در کانادا در دانشگاه کویینز

Queen’s University

دانشگاه کویینز دانشگاه دولتی در شهر کینگستون استان انتاریو کانادا قرار گرفته است. این دانشگاه بهترین دانشگاه شرق کانادا می باشد که در سال 1842 تاسیس شد.

شهر کینگستون، شهری زیبا وآرام که با تورنتو 260 کیلومتر فاصله دارد درواقع نزدیکی آن به شهر بزرگ وشلوغی مانند تورنتو باعث می شود شماهم ازمزایای زندگی آرام با هزینه های ارزانتراین شهر هم از مزایای شهر بزرگی مانند تورتنو برخوردار باشید.

بر اساس نظرسنجی انجام شده در انتشارات ” تجارت و بازرگانی کانادایی ” در سال 2009، کینگستون سومین مکان خوب برای زندگی در کانادا می باشد.

دردانشگاه کویینزجامعه دانشجویی دانشگاه به گونه ای است که تمام تسهیلات لازم برای زندگی مدرن فراهم آورده شده و به اندازه کافی کوچک است تا دانشجویان و اساتید در آن راحت باشند و احساس کنند در خانه خود می باشند چرا که احساس صمیمیت و راحتی بین اساتید و دانشجویان لازمه یک آموزش خوب است.

دانشگاه کویینزازاولین دانشگاه هایی است که به دانشجویان خود کمک هزینه تحصیلی ارائه کرد. این دانشگاه یکی از نخستین موسسات کانادا می باشد که مجوز اعطای مدرک را داشت و به شکل گیری ارزش ها، سیاست های کاناداهمچنین به آموزش برجسته ترین چهره های سیاسی و فرهنگی این کشور کمک فراوانی نموده است.

دانشجویان دانشگاه کویینز از 83 کشور مختلف وتمام ایالت ها و شهر های کانادا می باشند. اساتید دانشگاه کویینز از معتبرترین موسسات دنیا انتخاب شده اند و معمولا اعضای هیئت علمی دانشگاه کویینز شهرت جهانی دارند و جوایز علمی متعددی به علت تحقیقات و نوآوری های علمی خود کسب کرده اند.

رتبه دانشگاه کویینز

دانشگاه کویینز در رتبه بندی جهانی کیو اس دارای رتبه 223 است. همچنین در رشته های مهندسی رتبه 6 جهانی و از نظر اشتغال زایی بعد از فارغ التحصیل شدن رتبه 101 جهانی را دارد.

دانشگاه کویینز در رشته هایی چون مهندسی، حقوق، پزشکی، علوم سیاسی، و جغرافیا جزء یکی از بهترین دانشگا های کانادا است.

دانشگاه کویینز کانادا در رشته های پزشکی نیز از کیفیت بالایی برخوردار می باشد و از نظر رشته پزشکی دومین دانشگاه برتر کانادا میباشد.

دانشکده های دانشگاه کویینز :

دانشگاه کوئینز کانادا دارای دانشکده های مختلفی است. این دانشکده ها عبارتند از:

دانشکده مهندسی و علوم کاربردی

دانشکده علوم انسانی

دانشکده آموزش

دانشکده علوم بهداشتی و سلامت

دانشکده پزشکی

دانشکده پرستاری

دانشکده توان بخشی

دانشکده حقوق

دانشکده بازرگانی
دانشکده آموزش عالی

برخی از بورسیه های دانشگاه کویینز

General Entrance Scholarships

این بورسیه با تایید کمیته دانشگاه کویینزبه دانشجویانی که رزومه قوی دارند تعلق می گیرد.هر ساله این بورس به 50% دانشجویان که شرایط را داشته باشند از مبلغ 10,000$ تا نهایت کل مبلغ تعلق می گیرد.

Named Entrance scholarships

بورسهای متفاوتی است که برای دانشجویان ممتاز در رشته MBA در نظر گرفته شده است.

Chancellor’s Scholarship

این بورسیه به دانشجویان ممتاز با معدل بالا به مبلغ کلی 36,000$ تعلق می گیرد. سالانه حدود 50 نفراز این بورس استفاده می کنند.

موسسه راهیان آیین دانش با شعار” ما همراه واقعی شما هستیم” سعی بر کسب رضایت مندی بالای متقاضیان خود دارد

Translate »