University of Regina۱۳۹۸-۸-۸ ۱۵:۱۸:۱۹ +۰۰:۰۰

University of Regina

تحصیل در کانادا در دانشگاه رجینا دانشگاهی پر سابقه در منطقه رجینا ایالت ساسکاچوان محسوب می شود. دانشگاه رجینا در سال 1911 به عنوان مدرسه ای کوچک تحت نظارت کلیسای متدیست تاسیس و شروع به کارکرد. این مدرسه تحت نظر و بعنوان زیر شاخه ای از دانشگاه ساسکاچوان به فعالیت خود ادامه می داد تا در سال 1974 به عنوان دانشگاهی بزرگ در منطقه ساسکاچوان در آمد وبه صورت مستقل به فعالیتهای خود در عرصه آموزش ادامه داد.

بیش از 120 رشته تحصیلی در دوره های کارشناسی و 78 برنامه برای دوره های بالاتر و بسیاری برنامه های آموزشی متنوع دیگر شامل مطالعات پلیسی و سیاست های عمومی دردانشگاه رجینا ارائه می گردد.

دانشگاه رجینا با ایجاد فضایی مناسب یکی ازموثرترین کمکها در ارتقاء فعالیتهای اجتماعی ، فرهنگی و اقتصادی منطقه به شمار می رود.

رتبه دانشگاه رجینا

  • دانشگاه رجینا جزء دانشگاههای برتر کانادا از سوی Times Higher Education و در بین 150 دانشگاه زیر 50 سال دنیا قرار گرفته است.
  • این دانشگاه بخاطر ارائه دروس تجربی و عملی در جمع بهترین دانشگاههای کانادا قرار گرفته است وبه همین علت پیشنهادات کاری مطلوبی از بازار کارکانادا به فارغ التحصیلان این دانشگاه ارائه می شود.

پردیس های دانشگاه رجینا

College Avenue Campus

پردیس اصلی دانشگاه رجینا در منطقه ای تاریخی و در نزدیکی شهر رجینا واقع درخیابان کرنوال و اسکارت است.

Saskatoon Campus

دانشکده امور اجتماعی و دانشکده پرستاری در این پردیس و در منطقه قدیمی ساسکاتون قرار گرفته است.

دانشکده امور اجتماعی این پردیس با ارائه خدمات آموزشی از راه دور با ارائه برنامه های ویدئویی ، کنفرانسها و… خدمات خوبی را به دانشجویان این پردیس ارائه میدهد.

دانشکده های دانشگاه رجینا

دانشکده هنر

دانشکده مدیریت وتجارت

دانشکده آموزش

دانشکده مهندسی

دانشکده بهداشت

دانشکده رسانه و هنر

دانشکده پرستاری

دانشکده علوم پایه

دانشکده امورات اجتماعی

بورسیه و کمک هزینه های دانشگاه رجینا

دانشگاه رجینا با توجه به شرایط دانشجویان و توانایی آنان، بورسیه های متنوعی را به دانشجویان بین المللی علاقه مند به تحصیل در این دانشگاه ارائه می دهد.

برای مثال International Business Scholarships در سال برای دفعات مختلف به دانشجویانی که واجدشرایط باشند ارائه می شود. این بورس تا مبلغ 4هزاردلارکانادا هزینه های تحصیلی دانشجورا پوشش می دهد.

برخی بورسیه هایی که دانشگاه رجینا به دانشجویان واجدالشرایط بین المللی ارائه میدهد به شرح ذیل میباشد:

University of Regina International Experience Travel Fund

Canadian Bureau for International Education

Government of Canada Scholarships

موسسه راهیان آیین دانش با شعار” ما همراه واقعی شما هستیم” سعی بر کسب رضایت مندی بالای متقاضیان خود دارد

Translate »