Memorial University of Newfoundland

///Memorial University of Newfoundland
Memorial University of Newfoundland۱۳۹۸-۶-۲۴ ۱۳:۴۰:۱۳ +۰۰:۰۰

تحصیل در کانادا در دانشگاه مموریال

 

دانشگاه مموریال بعنوان تنها دانشگاه استان نیوفانلند و لابرادور تعهد ویژه ای به مردم این منطقه دارد چرا که این دانشگاه با الهام از فداکاریهای مردم این منطقه در جنگ جهانی اول و دوم وبه یاد بود افرادی که جان خود را دست دادندبرای کمک به ساختن آینده بهتر این منطقه ، کشور کانادا و جهان تاسیس گردید.

دانشگاه مموریال دانشگاهی دولتی است که دارای چند پردیس در نقاط مختلف منطقه می باشد و با ارائه رشته های مختلف در منطقه نیوفاندلند بر مبنای تدریس و انجام پروژه های تحقیقاتی و با تعهد بالا به این امر فعالیت می نماید.

تمام تلاش دانشگاه مموریال داشتن تاثیرات ملی و بین المللی است ، در حالیکه ماموریت اجتماعی برای دسترسی به تحصیلات دانشگاهی برای مردم استان فراهم شده و به توسعه اجتماعی، فرهنگی، علمی و اقتصادی منطقه و حتی فراتر از آن نیز کمک می نماید.

رتبه دانشگاه مموریال

این دانشگاه در رتبه 700 تا 750 دانشگاههای دنیا در سال 2016-2017 از سوی موسسه QS معرفی گردید .

در رشته باستان شناسی نیز در رتبه 150 تا 200 دانشگاههای دنیا قراردارد ودررشته مهندسی نفت و گاز در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری همه ساله مورداستقبال دانشجویان بسیاری از سراسر جهان قرار می گیرد.

پردیسهای دانشگاه مموریال

دانشگاه مموریال با وجود چهار پردیس در امرآموزش، تحقیقات ، نوآوری و مشارکت فعالیت می نماید.

پردیسهای این دانشگاه بشرح ذیل است:

St. John’s Campus, St. John’s, N.L.

این پردیس در پایتخت استان نیوفانلند و لابرادور واقع شده که طیف گسترده ای از برنامه های دانشگاهی را در محیطی مدرن و با کیفیت شهری بالا ارائه می دهد. پردیس سن جان بزرگترین پردیس و در واقع پردیس اصلی دانشگاه مموریال بوده که دارای 12 دانشکده می باشد.

Grenfell Campus, Corner Brook, N.L.

پردیس گرنفل در منطقه Corner Brook در ساحل زیبای این جزیره واقع شده که بیشتر رشته های زیست شناسی و هنرهای زیبا را ارائه می نماید.

Marine Institute, St. John’s, N.L.

موسسه دریایی سنت جان یکی از مراکز پیشرو در کانادا در امر آموزش دریایی ، ماهیگیری با امکاناتی بسیار بالا در این منطقه و در سطح جهانی می باشد.

Harlow Campus, Harlow, U.K.

این پردیس کوچک در انگلستان فرصتی را برای استادان و دانشجویان علاقمند به انجام تحصیل وتحقیقات در سطح بین المللی در اروپا ایجاد نموده است.

دانشکده های دانشگاه مموریال

دانشگاه مموریال با داشتن تاریخچه قوی دررشته های آموزش، مهندسی، تجارت، اکولوژی وپزشکی یکی از دانشگاه های برتر وپرطرفدار کانادا می باشد.

دانشکده های این دانشگاه عباتند از:

دانشکده هنر، دانشکده تجارت، دانشکده آموزش، دانشکده مهندسی، دانشکده پزشکی، دانشکده علوم، مدرسه عالی موزیک، مدرسه عالی پرستاری، مدرسه عالی داروسازی، مدرسه عالی مددکاری اجتماعی ومدرسه عالی علوم حرکتی

بورس های دانشگاه مموریال

International Entrance Scholarships

دانشجویان بین المللی به محض ورود به دانشگاه مموریال به شرط واجدشرایط بودن می توانند از این بورس استفاده کنند. در واقع این بورس به دانشجویان ممتاز تعلق می گیرد و دانشگاه بطور خودکارپرونده همه دانشجویان از این نظرمورد بررسی قرار می دهد. ارزش این بورس تحصیلی بین 3000 تا 4400 دلار کانادا است.

Awards for Current International Undergraduate Students

هرساله در ترم پاییز بورسی برابر 2500$ به دانشجویان ممتازی که مشغول به تحصیل در دانشگاه مموریال هستند تعلق می گیرد . دانشجویان حداقل باید 2 ترم را بعنوان دانشجوی تمام وقت در دانشگاه گذرانده باشند تاشرایط استفاده از این بورس را داشته باشد.

بورسهای مقطع کارشناسی ارشد تحقیقاتی ودکترا نیز مانند سایر دانشگاه های کانادا در این دانشگاه نیز وجود دارد که بسته به دانشکده ها و رشت مربوطه متفاوت است.

موسسه راهیان آیین دانش با شعار” ما همراه واقعی شما هستیم” سعی بر کسب رضایت مندی بالای متقاضیان خود دارد

Translate »