شرایط زندگی در اتاوا

//شرایط زندگی در اتاوا

شرایط زندگی در اتاوا

 

اتاوا کجاست؟

برای درک شرایط زندگی در اتاوا اول باید  بدانیم اتاوا دقیقا کجاست. اتاوا در بخش شرقی آنتاریو جنوبی قرار دارد که مرز کبک نیز به حساب می آید. حدود 5 ساعت رانندگی از تورنتو و دو ساعت با مونترال فاصله دارد و در ساحل جنوبی رودخانه اوتوا قرار گرفته است.

درباره اتاوا شرایط زندگی در اتاوا

اتاوا با گاتینهو، کبک هم مرز است و همه اینها در کنار هم آنها منطقه سرمایه ملی را تشکیل می دهند. این شهر در سال 1826 به عنوان Bytown تاسیس شد و در سال 1855 با عنوان “Ottwa” گنجانیده شده و به یک مرکز سیاسی و فناوری کانادا تبدیل شده است. در ابتدا شهرک مسیحی ایرلندی و فرانسه بود، اما اکنون اتاوا به شهری چند فرهنگی با جمعیت متنوع تبدیل شده است.

زندگی در اتاوا نیز بدان معنی است که شما در دومین شهر پاک کانادا و سومین شهر پاک جهان زندگی خواهید کرد. در سال 2017 ، این شهر توسط MoneySense به عنوان بهترین جامعه در کانادا و یکی از مقاصد اصلی برای تحصیل در کانادا رتبه بندی شد.

اتاوا یک شهر پر جنب و جوش و جوان است و دو دانشگاه بزرگ بر مرکز شهر تسلط دارند: دانشگاه اتاوا و دانشگاه کارلتون. به عنوان پایتخت ، دارای معماری زیبا ، هسته ای در مرکز شهر شلوغ و طیف متنوعی از محله های جالب است.

شرایط زندگی در اتاوا

شرایط زندگی در اتاوا

آب و هوا در اتاوا

برخورد با آب و هوای محلی بخش عمده ای از زندگی در اتاوا است.

اتاوا چهار فصل متفاوت دارد و زمستان بسیار سردتر از آن است که بسیاری از مهاجران به آن عادت کرده اند. شروع فصل سرد از نوامبر به بعد رخ می دهد، با بارش برف از دسامبر تا مارس و گاهی اوقات به آوریل می رسد. انتظار می رود هوای سرد تا آوریل دوام داشته باشد و برهمین اساس لباس پوشیدن یک درس اساسی برای یادگیری برای هر مهاجر جدید است. متوسط دما در ژانویه برابر با -14.8 درجه سانتی گراد (5.4 درجه سانتی گراد) است.

بهار کوتاه و تازه است و دارای برخی از بارش های باران و آب و هوای نسبتاً معتدل است و معمولاً از آوریل تا مه ادامه می یابد.

تابستان تکان دهنده است و از ژوئن تا سپتامبر ادامه دارد. دمای روز 30 درجه سانتیگراد (86 درجه) یا بالاتر امری عادی است و رطوبت می تواند به طور قابل توجهی در طول تابستان افزایش یابد.

پاییز (پاییز) به طور معمول از سپتامبر تا نوامبر ادامه دارد و می تواند برخی از زیباترین صحنه های کشور را به نمایش بگذارد.

یکی از نکات جالب در مورد زندگی در اتاوا این است که این شهر تمام فصول را بدون مشکل و با بهترین امکانات پشت سر می گذارد. زمستان در اتاوا لذت خاصی دارد، زیرا کانال Rideau به طولانی ترین سطح اسکیت در جهان تبدیل می شود و فعالیت های زمستانی به راحتی در دسترس است. اسکی و کفش برفی در فاصله حدود 20 دقیقه از مرکز شهر در دسترس است. اوتاوا برای لذت بردن از تابستان دارای پارک های عمومی و مناطق سبز زیادی است در حالی که خورشید می درخشد، جشنواره ها به طور معمول اجرا می شوند. بهار و پاییز اوقات ایده آل برای پیک نیک یا پیاده روی در پارک های محلی هستند ، پارک گاتینو در طرف کبک نمونه ای بسیار مشهور است.

 

هزینه زندگی در اتاوا 

اتاوا شهری ایمن، تمیز و پذیرای است، اما دارای هزینه زندگی بالاتر از متوسط و در عین حال مقرون به صرفه است. بسته به موقعیت مکانی شما ، اجاره آپارتمان می تواند از 700-1400 دلار در هر ماه یا بالاتر باشد. باز هم ، این بستگی به اولویت ، تعداد افراد و معیارهای خاص دارد. با این حال ، مسکن ارزان قیمت را می توان یافت ، عمدتا به دلیل وجود دانشگاه های محلی. لوازم خانگی – اینترنت ، برق ، زباله – غالباً در اجاره بها به شما داده می شود.

با این وجود مواد غذایی و خوردن غذا در خارج از کشور برای افرادی که در اتاوا زندگی می کنند می توانند گرانتر باشند. یک ظرف آبجو با قیمتی معادل 6 دلار قابل خریداری است ، اما واردات خارجی در مناطق توریستی و پرطرفدارتر می تواند 9 دلار باشد. نرخ مالیات بر فروش محلی 13 درصد است (مالیات های فدرال و استانها در کنار هم قرار دارند).

شرایط زندگی در اتاوا

شرایط زندگی در اتاوا

زندگی در اتاوا در پاکیزگی

زندگی در اتاوا به این معنی است که شما در یک شهر تمیز و سبز پایگاه مستقر خواهید کرد. کانال Rideau در سطح شهر اجرا می شود و مسیرهای پیاده روی زیبا و مسیرهای دوچرخه را در تمام طول مسیر ارائه می دهد. این کانال به دلیل تبدیل آن به طولانی ترین سطح اسکیت در جهان در ماه های زمستان مشهور است. این کانال یکی از جاذبه های مهم توریستی و همچنین مکانی برای مسافرت برای افرادی است که در اتاوا زندگی می کنند.

نتیجه گیری

اتاوا پایتخت کانادا است. این شهر دارای امکانات بسیاری است و فصول زمستان و تابستان بسیار زیبایی دارد و محدودیتی زندگی در این فصول وجود ندارد وشما در این فصول به راحتی زندگی می کنید. هزینه های این شهر زیاد است اما می توانید خانه هایی با قیمت مناسب در این شهر پیدا کنید.

زندگی در اتاوا به معنای زندگی در قلب زندگی سیاسی کانادا است. اتاوا پایتخت و مرکز دولت است. بسیاری از شهروندان این کشور درخدمت دولت با دولت کار می کنند و بسیاری از کافه ها و رستوران ها به دلیل داشتن مشتری مداری، سیاسی شناخته می شوند.

https://moving2canada.com/living-in-ottawa/

 

By |۱۳۹۸-۱۰-۹ ۱۵:۲۰:۳۷ +۰۰:۰۰۱۱ام آذر, ۱۳۹۸|Categories: کانادا|۰ Comments

About the Author:

Leave A Comment

موسسه راهیان آیین دانش با شعار” ما همراه واقعی شما هستیم” سعی بر کسب رضایت مندی بالای متقاضیان خود دارد

Translate »