خدمات ما

/خدمات ما
خدمات ما۱۳۹۸-۷-۲۱ ۱۶:۳۶:۳۹ +۰۰:۰۰
  • مشاوره حضوری

خدمات ما

طیف وسیع خدمات اعزام  موسسه راهیان آیین دانش فقط شامل خدمات قبل از اعزام نمی باشد و متقاضیان ما از خدمات رایگان بعد از اعزام به کشور مقصد نیزبرخوردارهستند. خدمات موسسه راهیان آیین دانش شامل موارد زیراست:

خدمات ما

مشاوره تلفنی یا حضوری

مشاوره با یک مشاور با تجربه و متعهد می تواند کمک موثری برای تصمیم گیری شما باشد.
طی مشاوره شما درباره رشته ومقطع تحصیلی مورد نظرتان، مدارک مورد نیاز دانشگاه ها و درصد شانس دریافت پذیرش ازآن دانشگاه ها آشنا می شویدواطلاعاتی که حاصل چندین سال تجربه در زمینه اعزام دانشجو می باشد به شما دانش پژوهان عزیز می شود.

قطعا بعد از مشاوره با توجه به اطلاعات کسب شده و شناخت توانایی ها و علاقه مندیهای خود به تصمیم نهایی خواهید رسید.
اجرای تصمیم شما با ما به طور رسمی با عقد قرارداد شروع می گردد. درقرارداد موارد لازم اعم از رشته تحصیلی مورد علاقه شما، مقطع تحصیلی، دانشگاه ها و کشورهای موردنظرتان تا نحوه پرداخت و یا فسخ قرارداد ذکر می شود.

مشاوره تکمیلی برای مدارک مورد نیاز پذیرش

پس ازعقد قرارداد با موسسه ، مشاور شما با هماهنگی خودتان رشته مورد نظرتان را در دانشگاه های مورد تاییدتان انتخاب کرده وپرونده را به بخش پذیرش موسسه تحویل می دهد تا درخواست پذیرش به دانشگاه ارسال گردد. در این زمان سرپرست بخش پذیرش برای شما مسئول پرونده را مشخص می کند ومسئول پذیرش پرونده شما با تعیین وقت مشاوره تکمیلی، شما را برای آماده کردن مدارک مورد نیاز دانشگاه ها راهنمایی می کند تا هر چه سریع تر این مدارک را تهیه کنید و درخواست پذیرش به دانشگاه ارسال گردد

ترجمه و تایید مدارک تحصیلی

مدارک مورد نیاز برای پذیرش و ویزا نیاز به ترجمه و مهر تایید سازمان های ذیصلاح دارد. موسسه راهیان آیین دانش برای سهولت، دقت و سرعت در انجام کارها ترجمه مدارک را جزو خدمات موسسه قرارداده است به طوری که ترجمه مدارک با کیفیت بالا، همراه با مهر دادگستری در کوتاهترین زمان ممکن انجام می شود.

ارسال مدارک و درخواست پذیرش از دانشگاه

پس از جمع آوری مدارک مورد نیاز و ترجمه آنها، فرم درخواست پذیرش همراه با مدارک تاییده شده به دانشگاه ارسال می شود.
ضمن پروسه پذیرش، مشاور و مسئول پذیرش پرونده مرتب با شما در تماس هستند و شما را برای تهیه رزومه، sop و سایر موارد راهنمایی خواهند کرد تا در نهایت با تکمیل همه موارد مورد نیاز دانشگاه ها درخواست پذیرش طبق زمان بندی مناسب برای رشته و دانشگاه مورد دلخواه شما ارسال شود.

مدت زمان بین درخواست پذیرش و جواب دانشگاه (صدور پذیرش یا رد آن) معمولا یک تا دو ماه طول می کشد البته این زمان بسته به رشته، مقطع تحصیلی و دانشگاه کمی متفاوت است.
پس از دریافت پذیرش از دانشگاه مرحله مشاوره ویزا خواهد رسید. در مشاوره ویزا اطلاعات لازم برای تهیه مدارک مورد نیاز ویزا و جدول زمان بندی برای تهیه این مدارک به متقاضی داده می شود تا به موقع و با مدارک کامل برای درخواست ویزا اقدام شود.

پرداخت شهریه و بیمه دانشجویی

با آمدن نامه پذیرش از دانشگاه همزمان با مشاوره ویزا در مورد مقدار و چگونگی پرداخت شهریه همچنین بیمه دانشجویی نیز مشاوره داده خواهد شد.
موسسه راهیان آیین دانش برای آسودگی خاطر متقاضیان با همکاری صرافان معتبر در خرید ارز و پرداخت شهریه همچنین خرید بیمه دانشجویی متقاضی را یاری می دهد تا از اتلاف وقت و اشتباهاتی که ممکن است پیش بیاید جلوگیری شود.

درخواست برگه ثبت نام

رسید پرداخت شهریه به دانشگاه وبیمه دانشجویی، امضای نامه قبول پذیرش از طرف متقاضی و در صورت لزوم مدارک دیگر مورد نیاز دانشگاه جهت دریافت برگه ثبت نام به دانشگاه ارسال می شود.

دیگر خدمات ما

– جمع آوری و ترجمه مدارک مورد نیاز برای ویزا

بعد از مشاوره ویزا در حین پرداخت شهریه و تهیه بیمه دانشجویی برای دریافت برگه ثبت نام از دانشگاه، مدارک مورد نیاز ویزا و ترجمه آنها نیز انجام می شود تا به موقع برای درخواست ویزا اقدام شود.

– ارسال مدارک مورد نیاز به سفارت و درخواست ویزای دانشجویی

مسئول پرونده بعد از جمع آوری مدارک و اطلاعات مورد نیاز برای درخواست ویزا اقدام می کند. معمولا سفارتها بین یک تا دو ماه بعد از دریافت مدارک و فرم های درخواست ویزا پاسخ خواهند داد.

– تهیه خوابگاه

رزرو خوابگاه همزمان با درخواست ویزا آغاز می شود بخصوص برای افرادی که تمایل به خوابگاه های داخل کمپس دانشگاه دارند.
البته انواع خوابگاه ها وجود دارد و بسته به شرایط متقاضی سعی می شود برای بهترین و قابل دسترس ترین آن اقدام شود.

– تهیه بلیط

با دریافت ویزا مسئله تهیه بلیط مطرح می شود که موسسه راهیان آیین دانش در این مورد نیز بهترین خدمات را ارائه می دهد.
ارزانترین قیمت موجود با خطوط هوایی مانند امارات، قطر و… در کوتاهترین زمان ممکن برای شما تهیه خواهد شد.

-مشاوره بعد از ویزا

اکثر دانشجویان سوالات متفاوتی در مورد پرواز خود، قوانین خطوط هوایی و کشور مقصد برای مواد خوراکی و یا داروها، کشور مقصد و شرایط زندگی، باز کردن حساب بانکی و… دارند.
پاسخ همه سوالات خود را در مشاوره بعد از ویزا به دست خواهید آورد.

-ویزای توریستی خانواده دانشجو

معمولا خانواده دانشجویان متمایل به دیدار دانشجو، محل تحصیل و زندگی او هستند. در این زمینه موسسه راهیان آیین دانش با تجربه چندین ساله خود در کوتاهترین مدت ممکن برای اخذ ویزای توریستی خانواده دانشجویان عزیز اقدام می کند.
در پاره ایی از موارد که دانشجویان تجربه زندگی دور از خانواده را نداشته و نیاز به حمایت عاطفی در بدو ورود خود به کشوری جدید دارند ، حضور خانواده برای مدتی کوتاه از همان ابتدا بهترین انتخاب است. در چنین مواردی خانواده ها با آسودگی خاطر می توانند اخذ ویزای توریستی خود را به موسسه راهیان آیین دانش بسپارند.

به طور کلی فوایدی که از مشاوره با ما بدست خواهید آورد عبارتند از:

  • دریافت اطلاعات به روز و معتبر به علت نماینده بودن دانشگاه های معتبر
  • جلوگیری از اتلاف وقت با استفاده از تجربه و اطلاعات مشاورین ما
  • داشتن پشتیبانی متعهد و آگاه که شما را در تصمیم گیری و رسیدن به هدف یاری می کند.
  • بالا بردن شانس موفقیت در دریافت پذیرش از دانشگاه معتبر به سبب آگاهی از شرایط دانشگاه ها و بررسی شرایط تحصیلی شما
  • بالا بردن شانس اخذ ویزای تحصیلی با استفاده از تجربه چندین ساله موسسه راهیان آیین دانش

موسسه راهیان آیین دانش با شعار” ما همراه واقعی شما هستیم” سعی بر کسب رضایت مندی بالای متقاضیان خود دارد

Translate »